fbpx

Petr Rímský

Chcesz z nami współpracować?

Nawiążemy współpracę w Polsce. Ciekawią Cię pieśniarze i ich twórczość? Umiesz się porozumieć po czesku? Umiesz organizować wydarzenia? Oferujemy współpracę w czeskim pieśniarzem podczas jego koncertów w Polsce. Więcej informacji tutaj.

Svitavy – Struny v podloubí

Koncert
rimsky-icag
Termin: wtorek, 9 sierpień 2022 19:00

Miejsce: Podloubí  |  Miejscowość: Svitavy, Česko

Petr Rímský &Misitu v podloubí.

Koncert na náměstí v podloubí u Nadace Josefa Plívy.

petr rimskyBudeme tak trochu na vzduchu a současně pod střechou. Svitaváci tam toiž vytvořili polootevřený koncertní sál a Petr Rímský se svou partou tam prý zahraje všechno, na co si vzpomene... Petr říká:

„Mám tu čest hrát ve Svitavách opakovaně (když covid dá) a dělám to s mou partou moc rád. Občas přivezeme i nějakého zajímavého hosta. Tentokrát se předpokládá samostatný koncert, ale u Rímčáka, jak známo, se nikdy neví, co ho napadne. Možná aspoň na písničku vyzveme někoho z přítomných domácích (Stáňa Plívová, Franta Černý a další?), možná někoho potkáme cestou. Možná ne. Každopádně to bude krásný neuspěchaný podvečer s písničkami a neuspěchanou atmosférou hezky v týdnu bez desítek festivalů, které je třeba ještě stihnout... To neděláme, my chceme ,pobejt‘ a věnovat si s dobrými lidmi to nejdůležitější, co v životě máme. Čas. Těšíme se na ten Váš.“

Petra doprovodí jeho parta Misitu: Veronika Skočdopolová, Petra Komorášová a Jan Procházka.

#PetrRímský #Svitavy #písničky #folk #blues #jazz #kytara

 

Addres
138/80, náměstí Míru, Svitavy-město, Svitavy, okres Svitavy, Pardubický kraj, Severovýchod
56802, Česko

 

Mapa


 

Terminy


  • wtorek, 9 sierpień 2022 19:00

Wspierane przez iCagenda

 pieśniarz