Petr Rímský

Chcesz z nami współpracować?

Nawiążemy współpracę w Polsce. Ciekawią Cię pieśniarze i ich twórczość? Umiesz się porozumieć po czesku? Umiesz organizować wydarzenia? Oferujemy współpracę w czeskim pieśniarzem podczas jego koncertów w Polsce. Więcej informacji tutaj.

Olomouc, Český rozhlas „Živě“

Koncert
0
rimsky-icag
Termin: środa, 8 czerwiec 2022 20:00

Miejsce: Český rozhlas Olomouc

 DSC9246 mPetr Rímský – koncert v ČRo Olomouc

Však se toho koncertu dožijeme :-)))

Odkládaný koncert, dvakrát kvůli Covidu obecnému a jednou kvůli obyčejné rýmičce Petrově. Rozhlasák a kamarád Sandy Nosek nás bohužel opustil a moderuje někde tam nahoře, ale jeho přání splníme a zahrajeme. Milí diváci či posluchači rozhlasu, těšíme se na Vás. Teď nebo nikdy :-)

A je to jinak...

Člověk míní... Nene! Jestli fakt je Bůh, tak je v tom asi nevinně. To Péťa chodil v milovaných stoletých letních dírkovaných botách, až najednou sníh a drobítek mráz. No znáte to. Kašlíček, rýmička, chraptěníčko, knedlíček v krčku, nějaká slabůtka. A teď do sebe leje téměř absolutní roztok čaje, zázvoru a citrónu. To by byl zítra v Olomouci v Českém rozhlase uhuhňaný koncert a pak by ho možná odnesli :-)?. A tak si slibuje (pokolikáté už), že bude bude hodný a bude chodit v dospělých zimních botách. Omlouvám se divákům, organizátorům, spoluhráčům a slibuji na svou čest, jak dovedu nejlépe... Co mi to připomíná :-O?? Vzhledem k množství odložených koncertů zatím není jasný nový termín koncertu, ale dáme vědět :-)?. Sledujte https://www.rimsky.cz/petr/index.php/koncerty

Foto: Lucia Nováková, Toníno Volf

 

 

Terminy


  • środa, 8 czerwiec 2022 20:00

Wspierane przez iCagenda

 pieśniarz