fbpx

header b

Chcesz z nami współpracować?

Nawiążemy współpracę w Polsce. Ciekawią Cię pieśniarze i ich twórczość? Umiesz się porozumieć po czesku? Umiesz organizować wydarzenia? Oferujemy współpracę w czeskim pieśniarzem podczas jego koncertów w Polsce. Więcej informacji tutaj.

Loket nad Ohří – Petr Rímský a Vojta „Kiďák“ Tomáško – Vánoční setkání

Koncert
2
rimsky-tomasko-icag
Termin: sobota, 10 grudzień 2022

Miejscowość: Loket, Česko

Petr Rímský – Vánoční setkání

Petra doprovodí jeho parta Misitu.

vktomaskorimskyNa štědrý večer
U štědrého stolu
Sedí pan Štědrý
A je mu do breku
Trochu se složil
Snad že požil alkoholu
Zas prý se dožil
Jenom nevděku

O patro níže
Paní Skoupá ví, že...

Ano, to je kousek mé písničky "Na Štědrý večer". Starý bard Kiďátko – já mu tak říkám, ale pssst! – dělává takový Vánoční koncert a já miluji Vánoce a tak mě jeho pozvání během těch předešlých den před Silvestrem na ty za rok vůbec nepřekvapilo.

Miluji setkávání s dobrými lidmi. Toho není nikdy dost. Zdá se, že ubývá. Žádný Facebook ho ale nikdy nenahradí. A tak se těším i na ta koncertní setkání s lidmi, kteří mě baví, kteří jsou fajn, je v nich nadšení, energie a vlastně i ta pravda a láska, proč to neříct 🙂. Zejména v době, kdy se nestačím divit, jak někteří druhdy revoluční kolegové... Ale nic.

Foto: Toníno Volf, Lucia Nováková a archiv VKT

#MestskáKnihovnaLoket #LoketNadOhri #Jezisek #Mikulas #Vanoce #VanocniKoncert #VojtaKidakTomasko #Kidak #PetrRimsky #rimsky #pisnickar #koncert #festival #pisnicky #folk #blues #jazz #kultura #kytarovaskola #kytarovka #muzyka #piosenka #autor #bard #piesniarz #Czechy #musician #concert #songs #music #lyrics

 

Addres
Městská knihovna Loket, 1/69, T. G. Masaryka, Loket, okres Sokolov, Karlovarský kraj, Severozápad
357 33, Česko

 

Mapa


 

Terminy


  • sobota, 10 grudzień 2022 19:00

Wspierane przez iCagenda

 pieśniarz