Petr Rímský, Míša Mádlová a Petr Vašina – Písničkáři sobě

Písničkáři sobě
rimsky-madlova-vasina-icag
Datum: středa, 27. leden 2021 19:30

Místo konání: Divadlo Františka Troníčka  |  Město: Praha, Česká republika

Petr Rímský a...

Míša Mádlová a Petr Vašina

v pořadu Písničkáři sobě

(přesunuto z října 2020)

rimskyLehce improvizační pořad v Divadle Troníček. Hostem bude písničkářské duo Míša Mádlová a Petr Vašina. Kromě jiných improvizací a taškařic bude i „Povinná skladba“ – host musí zahrát jednu píseň hostitele a naopak :-). Samozřejmě krásné písničky a krásná muzika, sranda i poezie, dobří lidé, kteří za námi chodí.

madlova vasna orezMíša Mádlová je mladá a tudíž ještě stále nadšená pro kytaru (i ukulele), se kterou kdysi přijela na naši školu www.kytarovka.cz a často se vracela. Jednu chvíli jsme spolu dokonce koketovali na téma vokalistka u Rímského. Na kytarovce se taky potkávala s Petrem Vašinou. Po čase nějak splynuli :-).

Petr Vašina je je mladý podstatně déle. Dalo by se říct, že už zase :-). Zjevně i díky spojení s Míšou. Je to starý bigbít, ale z toho už vyrostl. Před časem byl součástí i hostem pořadu Petra Rímského. Kytarista a také inventář školy www.kytarovka.cz. Hraje i na harmoniku a občas na nervy, zejména na vlastní :-).  

Míša Mádlová a Petr Vašina vytvořili duo, ze kterého vyzařuje porozumění a energie, člověčina a inteligence. Těšíme se na ně i na Vás v Divadle Františka Troníčka, kde je velmi útulno a krásně, dá se tam vydržet i v těch rouškách, vzduch je čistý. 

Doprovodí nás Petrova parta Misitu.

plakat a4 2021 01 27 praha

 

Adresa:
Vladislavova 22
Praha, Česká republika

Powered by iCagenda