fbpx

Praha, Petr Rímský, Míša Mádlová a Petr Vašina – Písničkáři sobě

Písničkáři sobě
14
rimsky-madlova-vasina-icag
Datum:: středa, 27. říjen 2021 19:30

Místo konání:: Divadlo Františka Troníčka  |  Město:: Praha, Česká republika

Petr Rímský a...

Míša Mádlová a Petr Vašina

v pořadu Písničkáři sobě

(2x přesunuto z října 2020)

rimskyLehce improvizační pořad v Divadle Troníček. Hostem bude písničkářské duo Míša Mádlová a Petr Vašina. Kromě jiných improvizací a taškařic bude i „Povinná skladba“ – host musí zahrát jednu píseň hostitele a naopak :-). Samozřejmě krásné písničky a krásná muzika, sranda i poezie, dobří lidé, kteří za námi chodí.

madlova vasna orezMíša Mádlová je mladá a tudíž ještě stále nadšená pro kytaru (i ukulele), se kterou kdysi přijela na naši školu www.kytarovka.cz a často se vracela. Jednu chvíli jsme spolu dokonce koketovali na téma vokalistka u Rímského. Na kytarovce se taky potkávala s Petrem Vašinou. Po čase nějak splynuli :-).

Petr Vašina je mladý podstatně déle. Dalo by se říct, že už zase :-). Zjevně i díky spojení s Míšou. Je to starý bigbít, ale z toho už vyrostl. Před časem byl součástí i hostem pořadu Petra Rímského. Kytarista a také inventář školy www.kytarovka.cz. Hraje i na harmoniku a občas na nervy, zejména na vlastní :-).

Míša Mádlová a Petr Vašina vytvořili duo, ze kterého vyzařuje porozumění a energie, člověčina a inteligence. Těšíme se na ně i na Vás v Divadle Františka Troníčka, kde je velmi útulno a krásně, dá se tam případně vydržet i v těch rouškách, vzduch je čistý.

Doprovodí nás Petrova parta Misitu.

Foto: Lucia Nováková, Marian Opletal

plakat a4 2021 01 27 praha

 

 

Mapa:


 

Seznam termínů


  • středa, 27. říjen 2021 19:30

Powered by iCagenda

 písničkář