fbpx

Písničkáři sobě

Lehce improvizační pořad těch, kdo se nebojí opustit komfortní zónu perfektně nacvičeného a neustále opakovaného. Kdo nemají strach, že se seknou, že budou někdy srandovní jinde, než mysleli, že si pokazi „image“. Kdo jsou opravdu dobří a přitom jsou to lidi, ne stroje.

Chceš výhodné předplatné na všechny (nebo zbývající) koncerty „Písničkáři sobě“?

Připravili jsme pro Tebe možnost kdykoli si koupit elektronickou vstupenku na všechny respektive zbývající koncerty vždy s opravdu výraznou slevou. Úspora je od 140 Kč u posledních dvou koncertů až po 1.270 Kč za celou sezónu. Předplatné na celou sezónu respektive na zbývající koncerty vždy s výraznou slevou najdeš a koupíš elektronicky tady.


Koncerty „Písničkáři sobě“ a výhodné vstupenky jsou tady.


Praha, Petr Rímský a Jiří Vondrák – Písničkáři sobě

Písničkáři sobě
rimsky-vondrak-icag
Datum:: čtvrtek, 27. říjen 2022 19:30

Místo konání:: Divadlo Františka Troníčka  |  Město:: Hlavní město Praha, Česko

Praha, Petr Rímský a Jiří Vondrák – Písničkáři sobě

Lehce improvizační a neopakovatelný díl pořadu v Divadle Fr. Troníčka.

rimskyvondrak1Host: Jiří Vondráček, písničkář, dokumentarista, režisér, druhdy nakladatel a umělecký agenturník :-). Petr o něm říká: „Až jednou budu starý, Vondr sesbírá nějaké moudrosti a všeliké srandy a natočí o mně úžasný film. Učiní mne tak slavnějším a ještě slavnějším :-))).“ Jirku vyzpovídáme a zahraje nám kromě svých písní možná i nějakého toho Okudžavu či Vysockého i to, o čem zatím ještě nemá netušení :-)). Samozřejmostí je povinná skladba „něco co vod Rímskýho“, jakkoli po svém. Dojde i na společné hraní, na zpívání s publikem, samozřejmě si opět vzpomeneme někoho, kdo už s námi není a přece je, a nějakou písničku Vás třeba naučíme :-). O překvapení nebývá nouze.

Podrobnosti průběžně doplňujeme :-).

Petra doprovodí jeho parta Misitu – Veronika Skočdopolová, Petra Komorášová a Jan Procházka.

Výhodné vstupenky v předprodeji

Při včasném nákupu můžete ušetrřit až 50 Kč za každou vstupenku. Každopádně je předprodej výhodnější! 

2022 10 27 Praha QR vstupenky


boom logoVstupenky tady


Sledovat online (připravujeme)

Bydlíš daleko? Nebo blízo, ale musíš hlídat děti? Připravujeme na to náplast. Novinkou totiž bude možnost být s námi alespoň na dálku. Sledovat koncert s námi, poslat nám vzkaz. A ještě malinko přispět na dobrou věc. Odkaz už brzy.


Foto: Lucia Nováková, Marian Opletal

#PisnickariSobe #DivadloTronicek #tronicek #Praha #JiriVondrak #vondrak #freeart #PetrRimsky #rimsky #pisnickar #koncert #festival #pisnicky #folk #blues #jazz #kultura #kytarovaskola #kytarovka #muzyka #piosenka #autor #bard #piesniarz #Czechy #musician #concert #songs #music #lyrics

plakat A4 2022 10 27 praha

 

Adresa:
2053/22, Vladislavova, Nové Město, Hlavní město Praha, Praha
110 00, Česko

 

Mapa:


 

Seznam termínů


  • čtvrtek, 27. říjen 2022 19:30

Powered by iCagenda

 písničkář