fbpx

Písničkáři sobě

Lehce improvizační pořad těch, kdo se nebojí opustit komfortní zónu perfektně nacvičeného a neustále opakovaného. Kdo nemají strach, že se seknou, že budou někdy srandovní jinde, než mysleli, že si pokazi „image“. Kdo jsou opravdu dobří a přitom jsou to lidi, ne stroje.

Chceš výhodné předplatné na všechny (nebo zbývající) koncerty „Písničkáři sobě“?

Připravili jsme pro Tebe možnost kdykoli si koupit elektronickou vstupenku na všechny respektive zbývající koncerty vždy s opravdu výraznou slevou. Úspora je od 140 Kč u posledních dvou koncertů až po 1.270 Kč za celou sezónu. Předplatné na celou sezónu respektive na zbývající koncerty vždy s výraznou slevou najdeš a koupíš elektronicky tady.


Koncerty „Písničkáři sobě“ a výhodné vstupenky jsou tady.


Praha, Petr Rímský a Ivo Jahelka – Písničkáři sobě

Písničkáři sobě
22
rimsky-jahelka-icag
Datum:: středa, 29. září 2021 19:30

Místo konání:: Divadlo Františka Troníčka  |  Město:: Praha, Česká republika

Praha, Petr Rímský a Ivo Jahelka – Písničkáři sobě

rimskyjahelkaPřesunutý koncert z listopadu 2020.

Ivo Jahelka přijal výzvu Petra Rímského a v rámci lehce improvizačního pořadu „Písničkáři sobě“ si spolu vymění písničku. Ivo zahraje Petrovu a Petr mu to vrátí ;-).

Představovat Iva jako originlního tvůrce zpívaných soudniček není třeba, ale možná se nám podaří mu na chvíli přisoudit jinou roli. Nechme se překvapit. Petr je na neočakávané situace expert. Často se takovým jeví i mimo jeviště.

Petra doprovodí jeho parta Misitu.

Koncert je COVID bezpečný! Rezervace vpravo nahoře :-)

Ten koncert je 2x přesunutý původně z listopadu 2020. Koncerty se pomalu rozbíhají a dobří lidé na ně chodí :-). Chcete-li nám pomoct dát o tom našem společném koncertu vědět, použíjte plakátek nebo si jej stáhněte dole v příloze jako PDF. Sdílení této stránky či Facebook události dole.

Foto: Lucia Nováková, Marian Opletal, Toníno Volf

plakat a4 2021 09 29 praha

 

Adresa:
Vladislavova 22
Praha, Česká republika

 

Mapa:


 

Seznam termínů


  • středa, 29. září 2021 19:30

Powered by iCagenda

 písničkář