fbpx

header b

Svitavy, Petr Rímský, Stáňa Plívová a Jiří Holoubek

Koncert
4
rimsky-holoubek-plivova-icag
Datum:: pátek, 27. září 2019 19:00

Místo konání:: Nadace Josefa Plívy  |  Město:: Svitavy, Česko

Petr Rímský & Misitu + Stáňa Plívová a Jiří Holoubek

2019 09 27 Svitavy QR FBDostaveníčko ke společnému koncertu si dali folkoví bardi Petr Rímský a Jiří Holoubek, které bude hostit svitavská „domácí paní“ Stáňa Plívová :-)

Rezervace vpravo nahoře (nikoli vlevo dole :-)))

rimskyPetr Rímský říká: „Miluji setkávání s dobrými lidmi. Toho není nikdy dost a ubývá. Facebook ho nikdy nenahradí. A tak se těším i na ta koncertní setkání s lidmi, kteří mě baví, jsou fajn, je v nich nadšení, energie vlastně i ta pravda a láska, proč to neříct :-).“

Koncert s těmi, které mám rád je dlouhodobou snahou Petra Rímského o netradiční setkávání zajímavých osobností na pódiu s lidmi v publiku, kteří ocení bezprostřednost i trochu té živelnosti.

rimsky holoubekJiří Holoubek – písničkář, kytarista, flétnista, zpěvák skupiny Spirituál kvintet, moderátor zejména ranního vysílání Českého rozhlasu Dvojka a různých festivalů a společenských akcí. Také Petrův partner v imrovizačním pořadu s hosty v pražském Divadle Troníček  Písničkáři sobě. Srandista a pohotový glosátor, člověk, kterého si lze vážit.

stana plivovaStáňa Plívová – to je sluníčko mezi námi. Svitavská organizátorka Port, zpěvačka a kytaristka, před lety jednou z duší portovní kapely Povijan, Varianta, druhdy nadšená účastnice Kytarových škol www. kytarovka.cz. Svou podstatou je Stána taky velkou tulačkou po krajích u nás i po světě. A umí se přitom dívat!

Petra doprovodí jeho parta Misitu v obnoveném složení – Veronika SkočdopolováMartin Kalenda.

plakat A4 2019 09 27 svitavy

 

 

Adresa:
nám. Míru 138/80
568 02 Svitavy, Česko

 

Mapa:


 

Seznam termínů


  • pátek, 27. září 2019 19:00

Powered by iCagenda

 písničkář