fbpx

header b

Petr Rímský, Stáňa Plívová a Ota Maňák

Koncert
4
rimsky-manak-plivova-icag
Datum:: neděle, 17. březen 2019 19:00

Místo konání:: Nadace Josefa Plívy  |  Město:: Svitavy, Česko

Petr Rímský & Misitu + Stáňa Plívová a Ota Maňák

2018 05 30 Svitavy QR FBDostaveníčko ke společnému koncertu si dali folkoví bardi Petr Rímský a Ota Maňák, které bude hostit svitavská „domácí paní“ Stáňa Plívová :-)

Rezervace vpravo nahoře (nikoli vlevo dole :-)))

rimskyPetr Rímský říká: „Miluji setkávání s dobrými lidmi. Toho není nikdy dost a ubývá. Facebook ho nikdy nenahradí. A tak se těším i na ta koncertní setkání s lidmi, kteří mě baví, jsou fajn, je v nich nadšení, energie vlastně i ta pravda a láska, proč to neříct :-).“

Koncert s těmi, které mám rád je dlouhodobou snahou Petra Rímského o netradiční setkávání zajímavých osobností na pódiu s lidmi v publiku, kteří ocení bezprostřednost i trochu té živelnosti.

petr rimsky a ota manakOta Maňák – Cikán jak poleno už z dálky a v tom nejlepším slova smyslu!!! Pomineme-li fakt, že jazyk moc neumí. Tedy ten romský :-))). Zato ten poetický ovládá stejně dobře, jako svou kytaru. A neokázalého moudra je v něm skryto, co ho stačil načerpat při putování Čínou, Řeckem, Španělskem nebo kdoví, kde ještě se toulal. Ota vždy zaujme nejen svým zajímavým harmonicky bohatým kytarovým doprovodem a nezaměnitelným hlasovým projevem, ale i krásnými písněmi plnými citu a lidové moudrosti. Jo a taky je tátou ostravského vokálního sdružení Sluníčko.

stana plivovaStáňa Plívová – to je sluníčko mezi námi. Svitavská organizátorka Port, zpěvačka a kytaristka, před lety jednou z duší portovní kapely Povijan, Varianta, druhdy nadšená účastnice Kytarových škol www. kytarovka.cz. Svou podstatou je Stána taky velkou tulačkou po krajích u nás i po světě. A umí se přitom dívat!

Petra doprovodí jeho parta Misitu v obnoveném složení – Veronika SkočdopolováMartin Kalenda.

Plakát 2019 03 17 Svitavy

 

Adresa:
nám. Míru 138/80
568 02 Svitavy, Česko

 

Mapa:


 

Seznam termínů


  • neděle, 17. březen 2019 19:00

Powered by iCagenda

 písničkář