Petr Rímský

Chceš dostat včas informaci o koncertu?

Zaregistruj se tady a zaškrtni si jen ten kraj (či kraje), kde tě koncert zajímá. To proto, abychom neobtěžovali například Ostráváka informací o koncertě v Chebu, kam za námi asi nepojede. Ačkoli na specifické pražské koncerty Písničkáři sobě jezdí diváci z daleka... Rezervace na koncerty a předprodej vstupebek je uvnitř události.

Liberec

Koncert
rimsky2022-icag
  čtvrtek, 16. únor 2023 19:00

  Experimentální studio  |  Liberec, Česko

vokalistky 2021Petr Rímský v Liberci

Koncert s těmi, které mám rád

Předprodej je tady

rimsky misitu 2021bJeden starý bard o Petrovi říká: Petr Rímský je fenomenální kytarista, tvůrce zničujících manuálů à la „Prvních 1440 nejzákladnějších akordů pro začátečníky“. Autor knihy „Ze života muzikantského“. Sametový hlas tam někde dole a vtipné žonglování se slovy a pocity.

Petr říká: Do Liberce se vždycky těším v „Éčku“ jsem hrával když se tomu tak snad ani neříkalo a bylo to dole v centru. Pak samozřejmě v tom novém, co už je nové taky pár desítek let. Petr Vostřák a Pavel Havlík to řídili, tak je musím vzpomenout, protože už řídí klub někde nahoře a štafetu převzal . 

rimsky misitu 2021aStaré krásné písně Blues o hvězdě, A ještě radši se vracím, Křídla a kopyta, Blues na černo, nebo novější Zákon o zachování lásky, Zavolej...

Petra doprovodí jeho malá parta Misitu – Veronika Skočdopolová, Petra Komorášová a Jan Procházka.

Foto: Toníno Volf

Ochutnávka :-). To je blues o hvězdě, hodně stará písnička oceněná autorskou portou v roce 1986. Zdá se, že funguje i dnes. Záznam je z Wrocławi.

 

Vstupenky:
Předprodej je tady
Adresa:
425/1, Lidové sady, Kristiánov, Liberec, okres Liberec, Liberecký kraj, Severovýchod
460 01, Česko

 

Mapa:


 

Seznam termínů


  • čtvrtek, 16. únor 2023 19:00

Powered by iCagenda