Chceš dostat včas informaci o koncertu?

Zaregistruj se na stránce tady a zaškrtni si jen ten kraj (či kraje), kde tě koncert zajímá. To proto, abychom neobtěžovali například Ostráváka informací o koncertě v Chebu, kam za námi asi nepojede. Ačkoli na naše specifické pražské koncerty Písničkáři sobě jezdí diváci z daleka...

Mohou nastat změny

Od začátku roku 2020 jsme museli řadu koncertů přesunout na jiné konkrétní termíny nebo pro ně teprve termíny hledáme. Doba pandemická je nejistá a termíny koncertů se stále mohou měnit. Děkujeme za pochopení :-).


32 webChceš zpívat s námi?

Hledáme ještě jednu vokalistku do party. Podrobnosti tady.


 

Praha, Petr Rímský a Mrakoplaš Light Orchestra – Písničkáři sobě

Písničkáři sobě
 Registrace ukončena
 
0
rimsky-mlo-icag
Datum: středa, 27. listopad 2019 19:30

Místo konání: Divadlo Troníček  |  Město: Praha, Česká republika

Petr Rímský a Mrakoplaš Light Orchestra – Písničkáři sobě

rimskyPísničkář Petr Rímský a jehp lehce improvizační pořad v Divadle Troníček. Povinná skladba – host musí zahrát jednu píseň hostitele a naopak :-).

kalenda liptakHosty jsou:
Martin „Schizofrenik“ Kalenda, který je současně baskytaristou Petra, ale taky je kytaristou i autorem části písní skupiny Mrakoplaš. Pavel Lipták je dalším autorem a kytaristou a sami ve dvojici tvoří odlehčenou, měkčí nebo spíš „písničkářštější“ verzi zvanou Mrakoplaš Light Orchestra.

Povinnou Rímského skladbu už mají připravenou, protože ji nedávno hráli spolu s Petrem na koncertě Mrakoplaš kontra Alzheimer. Ale to neznamená, že nedojde na improvizaci, protože ta k pořadu Písničkáři sobě neodmyslitelně patří.

vokalistkyPetra doprovodí jeho parta Misitu – Veronika Skočdopolová, Petra Zajíčková a Martin Kalenda.

 

 

 

plakat A4 2019 11 27 praha

 

Adresa:
Vladislavova 22
Praha, Česká republika

Powered by iCagenda