Petr Rímský

Chceš dostat včas informaci o koncertu?

Zaregistruj se tady a zaškrtni si jen ten kraj (či kraje), kde tě koncert zajímá. To proto, abychom neobtěžovali například Ostráváka informací o koncertě v Chebu, kam za námi asi nepojede. Ačkoli na specifické pražské koncerty Písničkáři sobě jezdí diváci z daleka... Rezervace na koncerty a předprodej vstupebek je uvnitř události.

Leszno, Koncert czeskiego pieśniarza, Petra Rímskiego

Koncert
rimsky-bojda-icag
  pátek, 23. listopad 2018 19:00

  Biblioteka Ratuszowa  |  Leszno, Polsko

Petr Rímský znów cieszy się na występ w Lesznie.

Petr Rímský wraca do Leszna z programem „Koncert z ludźmi, których lubię“. Gościem Petra będzie polski bard Marek Bojda.

rimskymarek bojdaPetr Rímský – pieśniarz indywidualista, w którego twórczości przeplatają się, obok folku, elementy chanson, jazzu i bluesa. To wyborny, pomysłowy gitarzysta z niepowtarzalnym sposobem grania. Głębokiego, ujmującego głosu Petra nie da się pomylić z żadnym innym głosem. Jego polskim partnerem będzie Marek Bojda – według Petra niepowtarzalny gitarzysta, grający wyjątkowo dobrze, przy tym jednak wyjątkowo mało. Tym więcej znaczy dla nas to, że Marek przyjął zaproszenie na koncerty. Bardzo się cieszymy na jego występ.

Koncert moderuje i tłumaczy Bogna Piter z Wrocławia. Niektóre utwory Petra Rímskiego będą do dyspozycji w przekładach na język polski.

Petr Rímský se opět těší na Leszno.

Petr Rímský se vrací do Leszna s pořadem „Koncert s těmi, které mám rád“. Jeho hostem bude polský písničkář Marek Bojda.

Petr Rímský je svérázný písničkář, v jehož projevu se mísí prvky folku, blues i šansonu. Vynikající a nápaditý kytarista s jedinečným hráčským projevem. Petrův hluboký a podmanivý hlas je nezaměnitelný. Polským partnerem mu bude Marek Bojda. Petr o něm říká, že je to výjimečný hráč. Hraje výjimečně dobře a bohužel také výjimečně málo. Tím více si vážíme toho, že pozvání na koncerty přijal. Těšíme se na Markův velmi sympatický projev.

Koncert moderuje a tlumočí Bogna Piter z Wrocławi. Některé písně Petra Rímského budou k dispozici v překladech do polského jazyka.

plakat A4 2018 11 23 leszno

 

Adresa:
Rynek 1
64-100 Leszno, Polsko

 

Mapa:


 

Seznam termínů


  • pátek, 23. listopad 2018 19:00

Powered by iCagenda