fbpx

header b

Änderungen können auftreten

Seit Anfang 2020 mussten wir eine Reihe von Konzerten auf andere bestimmte Daten verschieben, oder wir suchen nur nach Daten für sie. Die Zeiten der Pandemie sind ungewiss und die Konzertdaten können sich noch ändern. Danke für Ihr Verständnis :-).

Liberec

Koncert
10
rimsky2022-icag
Datum: Donnerstag, 16. Februar 2023 19:00

Veranstaltungsort: Experimentální studio  |  Stadt: Liberec, Česko

vokalistky 2021Petr Rímský v Liberci

Koncert s těmi, které mám rád

Předprodej je tady

rimsky misitu 2021bJeden starý bard o Petrovi říká: Petr Rímský je fenomenální kytarista, tvůrce zničujících manuálů à la „Prvních 1440 nejzákladnějších akordů pro začátečníky“. Autor knihy „Ze života muzikantského“. Sametový hlas tam někde dole a vtipné žonglování se slovy a pocity.

Petr říká: Do Liberce se vždycky těším v „Éčku“ jsem hrával když se tomu tak snad ani neříkalo a bylo to dole v centru. Pak samozřejmě v tom novém, co už je nové taky pár desítek let. Petr Vostřák a Pavel Havlík to řídili, tak je musím vzpomenout, protože už řídí klub někde nahoře a štafetu převzal . 

rimsky misitu 2021aStaré krásné písně Blues o hvězdě, A ještě radši se vracím, Křídla a kopyta, Blues na černo, nebo novější Zákon o zachování lásky, Zavolej...

Petra doprovodí jeho malá parta Misitu – Veronika Skočdopolová, Petra Komorášová a Jan Procházka.

Foto: Toníno Volf

Ochutnávka :-). To je blues o hvězdě, hodně stará písnička oceněná autorskou portou v roce 1986. Zdá se, že funguje i dnes. Záznam je z Wrocławi.

 

Vstupenky:
Předprodej je tady
Adresse
425/1, Lidové sady, Kristiánov, Liberec, okres Liberec, Liberecký kraj, Severovýchod
460 01, Česko

 

Karte


 

Alle Daten


  • Donnerstag, 16. Februar 2023 19:00

Powered by iCagenda

 Liedermacher