Petr Rímský

Chcesz z nami współpracować?

Nawiążemy współpracę w Polsce. Ciekawią Cię pieśniarze i ich twórczość? Umiesz się porozumieć po czesku? Umiesz organizować wydarzenia? Oferujemy współpracę w czeskim pieśniarzem podczas jego koncertów w Polsce. Więcej informacji tutaj.

Sezemice

Festival
0
rimsky-icag
Termin: sobota, 2 kwiecień 2022 00:00

Miejsce: Sezemický dům  |  Miejscowość: Sezemice

Petr Rímský hostem festivalu Porta spolu s Víťou Troníčkem a Pavlem Lohonkou Žalmanem.

Petr zasedne jako v porotě Východočeského oblastního kola Porty a bude se snažit s dobrými a zkušenými kumpány, jako jsou například Víťa Troníček nebo Petr Novotný, spravedlivě vybrat postupující do finále Porty. Petr (sám držitel dvou autorských...) říká, že není soutěžná typ a dobře ví, že hodnotit něco tak těžce měřitelného je spíš nějká kolektivní shoda individuálních pocitů porotců na základě vlastních zkušeností a názorů, než exaktní výsledek. Snaží se všem kolem nabízet názor, že je to především hra a možnost se ukázat.

Večerní koncert bude fajn, zahraje vybraný postupijící soutěžník, Patr Rímský se svou partou a Žalman, který je portovním inventářem. Víťa Troníček, když Petra zval do poroty, sice tvrdil, že zahraje taky, ale pak otočil, že už by bylo přetroníčkováno. Ale zkusíme ho alespoň na jenu písničku vyzvat. Neříkejte mu to!!! Bude to překvapení a nebude se moct bránit.sasa niklickova 1

 

Addres
Husovo nám. 790
Sezemice

 

Terminy


  • sobota, 2 kwiecień 2022 00:00

Wspierane przez iCagenda

 pieśniarz