Praha - Písničkáři sobě

Písničkáři sobě
 Registrace ukončena
 
3
petr-vykryt-icag-k
Datum:: pondělí, 18. prosinec 2017 19:30

Místo konání:: Divadlo za plotem  |  Město:: Praha 8-Bohnice

Písničkáři sobě - Vánoční besídka Kytarové školy

Petrův pravdelný malinko improvizační pořad s pozvanými osobnostmi. Tentokrát hraje hlavní roli Petrova Kytarovka.cz, kterou prošla i řada písničkářů. S některými z nich si uděláme „Vánoční besídku“. Zahrají nám některé své písničky, předvedou, že se něco naučili a jsou schopni zahrát třeba i povinnou skladbu - Rímského písničku :-))). Zazpíváme si koledy a zjistíme, kdo má nějkou svou písničku o Vánocích. Každý divák si s námi bude moci zazpívat a navíc dostane poukázku na slevu na některouz kytarových škol v roce 2018.

Je vysoce pravděpodobné, že se přidají i další zde neuvedení kytaristé, kteří školou prošli. Zatím jsou potvrzení a hrát si s námi (a my s nimi...) budou tito účastníci kytarovky:

32 webZdeněk Hamřík
Olomoucký písničkář původem Mohleničák, absolvent a později i Petrův školní kolega. Zajímavost: Zdeněk má také zásluhu na tom, že Petr začal zase hrát a natočil desku, ačkoli jeho původní úmysl byl jiný.  Prozradíme na místě.

Vasina kytarovka webPetr Vašina
Příbramský písničkář a spolutvůrce druhé řady pořadu Písničkáři sobě, který v Příbrami s Petrem připravovali a uváděli na Malé scéně Divadla A. Dvořáka. Petr V. byl také stálým hostem koncertů Petra R. a na kytarové škole už má své inventární číslo.

Karel PolívkaKarel Polívka
Krkonošák přivandrovalý z Brna, kde hrál se skupinou Nadotek. Úprkem do hor se stal hoteliérem a z nouze písničkářem, protože tam sice rostou houby, ale nerostou tam moc spoluhráči. Zajímá ho Petrův názor na jeho písničky, tak si je poslechneme společně :-).

Podrobnosti průběžně doplňujeme

Rezervace vpravo nahoře :-)

 

Adresa:
Ústavní 249, 181 02 Praha 8-Bohnice-Praha 8

 

Mapa:


Powered by iCagenda

Facebook

Muzikantská škola