Praha - Písničkáři sobě

Písničkáři sobě
 Registrace ukončena
 
7
petr-jisova-holobek-icag
Datum:: pondělí, 27. listopad 2017 19:30

Písničkáři sobě - Petr Rímský, Pavlína Jíšová, Jiří Holoubek

Pravdelné malinko improvizační setkání s pozvanými osobnostmi, u nichž prověřujeme imrovizační schopnosti a vymýšlíme všelijaké taškařice :-). Od nové sezóny je Petrovým partnerem a hostitelem Jiří Holoubek v termínech, kdy mu to čas dovolí :-). Listopadový pořad bude trochu rozhlasácký.
Šiřte to dál, sdílejte a hlavně přijďte, je to živé a je to život.

Hostem pořadu bude v listopadu

jisova web1Pavlína Jíšová

Jihočeská písničkářka, textařka a taky rozhlasačka.

Když se řekne písničkářka, tak si někdy představím takovou tu éterickou bytost ve fáčové sukni, která už v šestnácti zklamána životem umírá sama ze sebe v každé další ještě beznadějnější písni.  Dokonce tak i žije. Nebo si to myslí. Je třeba míti se na pozoru, aby před ní člověk hlasitě nekýchnul, říci před ní „do prdele“ je rovno zemětřesení. Je takovým vlastním stínem a její energie je závislá na intenzitě měsíčního svitu. Tak přesně takováhle písničkářka Pavlína Jíšová není :-))).

Pavlína je plná citů a pocitů, které prožila, viděla, posbírala, zpracovala, zazpívala, zašeptala i vykřičela. Je plná barev, chutí, nápadů, energie a lásky ke světu. Jo a taky je s ní sranda. V nekonečnu často nepublikovatelných historek se skupinou Nezmaři je ovšem často obětí jejich nekompromisní srandy hraničící se životem či alespoň s trestním právem. Léta se vyprávějí a já Pavlínu někdy dlouho podezírám, že to vlastně jen chlapcům nechtěla zkazit. Že totiž Pavlína ví své. Pavlína s energií sobě vlastní taky už mnoho let v rozhlase propaguje muziku, které v médiích není moc přáno. (Napsal Petr Rímský)

Hostitelé

Petr Rímský a Jiří Holoubek

Holoubek5petr rimsky dpaJiří Holoubek. To je taky rozhlasák. Aktivní „Dvojkař“. Tím myslím stanici ČRo2, jinak je Jirka samozřejmě jednička! Vedle rozhlasu stíhá hrát se Spirituál kvintetem, a občas i samostatně své vlastní krásné písně, jako třeba právě zde. Ale jistě se od něj dočkáme i nějaké lumpárničky.

Petr Rímský. Fenomenální kytarista, tvůrce zničujících manuálů à la „Prvních 1440 nejzákladnějších akordů pro začátečníky“. Autor knihy „Ze života muzikantského“. Sametový hlas tam někde dole a vtipné žonglování se slovy a pocity. (Napsal Milan Kaplan...)

Doprovodí ho jeho parta MISITU, což je Veronika Skočdopolová, Pavlína Sosňáková a Pavel Hloušek.

Podrobnosti průběžně doplňujeme :-). Rezervace vpravo nahoře :-) nikoli vlevo dole :-))). Událost na Facebook tady.plakat A4 2017 12 02 Praha

 

Powered by iCagenda

Facebook

Muzikantská škola