Příbram - Písničkáři sobě

Písničkáři sobě
 Registrace ukončena
 
0
mirek-osanec-icag
Datum:: pátek, 31. říjen 2014 19:30

Místo konání:: Divadlo A. Dvořáka, Malá scéna  |  Město:: Příbram

Písničkáři sobě

rimskypetr vasina 1

krabika

Jako každý poslední pátek v měsíci v Příbrami budou od této sezóny nově vždy předcházet čtvrtky v Dobříši a i tam budou Petr Rímský a Petr Vašina hostit v pořadu Písničkáři sobě zajímavé muzikantské a autorské osobnosti. Kromě hraní vlastních i nevlastních písní budou oba Petři provázet programem a pošťuchovat pozvané zajímavé hosty a komedianty ke všelijakým neplánovaným improvizacím. Někdy se dokonce objeví i neplánovaný host.

 Kdo tedy s námi bude řádit v říjnu?

osanecMirek Ošanec

„Budeš moderátorem,“ řekl v 90. letech Petr Rímský na svém festivalu Mirkovi Ošancovi. Od té doby je Mirek jedním z nejlepších a nejvyhledávanějších. Ještě dávno předtím i potom také skladatel a textař, šéf divadelní techniky Činoheráku v Ústí, či korepetitor i herec Naivního divadla v Liberci, autor divadelní hudby i písniček legendárních skupin A hosté, či Jen tak, autor a moderátor rozhlasových pořadů. Dnes hrává se Stráníky, kteří už v pořadu byli a zase někdy budou. Ve svém pravidelném pořadu v Lázních Bělohrad zavedl „povinnou Ošancovu píseň“, tak uvidíme, jak si poradí s povinnou písní Rímského, kterou dostal za úkol.

kalendaMartin Kalenda

Sekundovat Mirkovi Ošancovi bude tentokrát Martin Kalenda, se kterým Mirek hrává ve skupině Mrakoplaš light orchestra. Martina si pamatujeme už z Rímského festivalů na Helfštýně v devadesátých letech se skupinou Echolama. Překvapili tehdy mimo jiné vlastní úpravou Petrovy písničky „A ještě radši se vracím“. Čímpak asi překvapí Martin tentokrát? Těšíme se samozřejmě i na Martinovy písně.

Připravenost na lecjaké neočekávané taškařice i schopnost improvizace budou samozřejmě prověřovat Petr Rímský a Petr Vašina. Určitě to bude opět ojedinělé setkání zajímavých a různých osobností.

 

vokalistkySpoluúčinkují: Veronika Skočdopolová, Petra Zajíčková - vokalistky

Podrobnosti a aktuální informace o pravidelném pořadu, který můžete shlédnout na Malé scéně vždy poslední pátek v měsíci, najdete na stránce www.pisnickarisobe.czČlenové klubu PR jsou informování včas. Registrace zde. Vstupenky se dají koupit tady.

Plakát pdf a jpg,  Facebook událost,  Google + událost.  Předprodej vstupenek.  Členové klubu PR jsou informování včas. Registrace zde.

hajda Zvuk a světla: Alain Hajda

 

Adresa:
Legionářů 400, 261 01 Příbram

 

Mapa:


Powered by iCagenda

Facebook

Muzikantská škola