Praha, Petr Rímský uvádí: – Vánoce Kytarové školy PR

Písničkáři sobě
 Registrace ukončena
 
0
rimsky-misitu2019a-icag
Datum:: středa, 18. prosinec 2019 19:30

Písničkáři sobě – Vánoční besídka Kytarové školy

Přijďte, zvěte dobré lidi, sdílejte :-). Rezervujte si místo.

rimskyVánoční díl pořadu Písničkáři bude věnován hráčům a písničkářům kytarové školy Kytarovka.cz, kterou vede Petr Rímský už třetí desítku let. Prošli tudy úplní začátečníci i zkušení hráči, mlaďoši i důchodci, samí fajn lidé. Mimo jiné taky řada písničkářů. S některými z nich či s dalšími kytaristy si uděláme „Vánoční besídku“. Zahrají nám své písničky, předvedou, že se něco naučili a jsou schopni zahrát třeba i povinnou skladbu – Rímského písničku :-))). Zazpíváme si koledy a zjistíme, kdo má nějakou svou písničku o Vánocích. Každý divák si s námi bude moci zazpívat a taky se zeptat, jak vlastně taková kytarovka probíhá. Děkujeme za sdílení :-)

Kdo zahraje letos? Co už víme:

Marek Šustáček – Praha, kytarista a taky banjista, fotograf a výrobce skvělé čokolády. Obvykle účinkuje ve skupině „Sada na opravu duší“. Tentokrát zahraje hezky sám za sebe.

Pepa Pucholt – Bratronice, kytarista a taky autor písní pro svou kapelu „Sestřenice“. Miluje slunce, protože mu dělá doma elektřinu, žije zdravým venkovským životem se slepicemi a tak.

Karel Malcovský – Nezabylice, kytarista a písničkář bez kapely. Prý by se k němu na scénu už nikdo nevešel. Jako všichni ostatní i Karel zahraje něco od Rímského, protože je to lehké.

Veronika Skočdopolová – Praha, vokalistka a perkusistka Rímského partičky Misitu. Dobrá a starostlivá duše, bez které by kytarovka i koncerty fungovaly těžko. Zatím tají, co zahraje.

Petr Rímský – písničkář, principál, profesor a blázen zahraje se svou partou Misitu ve složení Veronika Skočdopolová, Petra Zajíčková a Martin Kalenda.

Těšte se :-). I my se těšíme na Vás. A na Jéžíííškááá :-).

Rezervace vpravo nahoře, nikoli vlevo dole... :-)

 

Powered by iCagenda

 písničkář