Petr Rímský

Plzeň, Koncert mezi knihami

Koncert
petr_rimsky_a_ota_manak
  úterý, 21. září 2021 19:00

  Obvodní knihovna Skvrňany & M-Klub  |  Plzeň, Česká republika

Petr Rímský &Misitu

Host: Ota Maňák

Koncert folkového barda Petra Rímského se skupinkou Misitu.

rimskyV Plzni v knihovně hrávám se svými přáteli velmi rád. Úžasná atmosféra a vlastně i akustika, blízkost diváků fyzicky téměř na dosah, ale především duchem (snad úplně na dosah). Není to žádné „pojď na pivo, někdo tam prý dnes hraje“, což jsou místa, kde zásadně nehrávám. Mezi knihami zásadně ano a rád. Občas sám jen s mou milou partou Misitu, občas s sebou přivezu nějakého milého a skvělého hosta, protože se rád potkávám. To totiž žádné sítě nenahradí.

ota manakMým hostem bude tentokrát skvělý Ota Maňák z Bohumína, generální ředitel skupiny Sluníčko. Hluboký hlas, poetické písně, sranda s ním je, jeden z mála lidí, o kterém lze bez uzardění říct, že umí hrát na kytaru a hlavně je škaredší než já, takže vedle něj vypadám dobře :-)))

2021 09 21 plzenTak si rezervujte kousek času a napište si to, dejte vědět dobrým lidem a já se budu těšit, že si nějakou zazpíváme i spolu :-).

Ahóóój!

Petr

Foto: Lucia Nováková, Marian Opletal

Ochutnávka :-). To je blues o hvězdě, hodně stará písnička oceněná autorskou portou v roce 1986. Zdá se, že funguje i dnes. Záznam je z Wrocławi.

Petra doprovodí jeho parta Misitu.

 

Adresa:
Macháčkova 28
Plzeň, Česká republika

 

Mapa:


 

Seznam termínů


  • úterý, 21. září 2021 19:00

Powered by iCagenda