Chceš dostat včas informaci o koncertu?

Zaregistruj se na stránce tady a zaškrtni si jen ten kraj (či kraje), kde tě koncert zajímá. To proto, abychom neobtěžovali například Ostráváka informací o koncertě v Chebu, kam za námi asi nepojede. Ačkoli na naše specifické pražské koncerty Písničkáři sobě jezdí diváci z daleka...

Mohou nastat změny

Od začátku roku 2020 jsme museli řadu koncertů přesunout na jiné konkrétní termíny nebo pro ně teprve termíny hledáme. Doba pandemická je nejistá a termíny koncertů se stále mohou měnit. Děkujeme za pochopení :-).

 

Petr Rímský hostem festivalu „Domówka“ v Polsku

Festival
3._domowka
Datum: středa, 21. duben 2021 21:00

Petr Rímský zahraničním hostem zajímavé události v Polsku

3. Internetowy Festiwal Piosenki Uziemionej DOMÓWKA 2021

Petr Rímský jako speciální zahraniční host polského internetového festivalu „Festiwal Piosenki Uziemionej DOMÓWKA“. Soutěžního festivalu se účastní písničkáři a skupiny z celého Polska každý s jednou písní. Nahrávky bývají upřímné a krásné v té poněkud vynucené situaci díky pandemii koronaviru. Tak trochu na koleně, z obýváku či kuchyně, někdy z domácího studia. Celý festival má spád, provázejí jej příspěvky diváků, celé je to krásné a s optimismem. Festival moderují zkušení konferanciéři a muzikanti Jarek Foka Bukowski a Andrzej Janeczko. Petr nahrál pozdravy a tři písně, můžete se podívat tady.

 

Powered by iCagenda