header b

Änderungen können auftreten

Seit Anfang 2020 mussten wir eine Reihe von Konzerten auf andere bestimmte Daten verschieben, oder wir suchen nur nach Daten für sie. Die Zeiten der Pandemie sind ungewiss und die Konzertdaten können sich noch ändern. Danke für Ihr Verständnis :-).

Olomouc, Český rozhlas „Živě“

Koncert
0
rimsky-icag
Datum: Mittwoch, 8. Juni 2022 20:00

Veranstaltungsort: Český rozhlas Olomouc

 DSC9246 mPetr Rímský – koncert v ČRo Olomouc

Však se toho koncertu dožijeme :-)))

Odkládaný koncert, dvakrát kvůli Covidu obecnému a jednou kvůli obyčejné rýmičce Petrově. Rozhlasák a kamarád Sandy Nosek nás bohužel opustil a moderuje někde tam nahoře, ale jeho přání splníme a zahrajeme. Milí diváci či posluchači rozhlasu, těšíme se na Vás. Teď nebo nikdy :-)

A je to jinak...

Člověk míní... Nene! Jestli fakt je Bůh, tak je v tom asi nevinně. To Péťa chodil v milovaných stoletých letních dírkovaných botách, až najednou sníh a drobítek mráz. No znáte to. Kašlíček, rýmička, chraptěníčko, knedlíček v krčku, nějaká slabůtka. A teď do sebe leje téměř absolutní roztok čaje, zázvoru a citrónu. To by byl zítra v Olomouci v Českém rozhlase uhuhňaný koncert a pak by ho možná odnesli :-)?. A tak si slibuje (pokolikáté už), že bude bude hodný a bude chodit v dospělých zimních botách. Omlouvám se divákům, organizátorům, spoluhráčům a slibuji na svou čest, jak dovedu nejlépe... Co mi to připomíná :-O?? Vzhledem k množství odložených koncertů zatím není jasný nový termín koncertu, ale dáme vědět :-)?. Sledujte https://www.rimsky.cz/petr/index.php/koncerty

Foto: Lucia Nováková, Toníno Volf

 

 

Alle Daten


  • Mittwoch, 8. Juni 2022 20:00

Powered by iCagenda

 Liedermacher