Praha, Písničkáři sobě

Písničkáři sobě
 Registrace ukončena
 
0
Datum:: středa, 28. listopad 2018 19:30

Písničkáři sobě aneb František Novotný v divadle Troníček

Pravidelný měsíční pořad Písničkáři sobě, ve kterém Petr Rímský a Jirka Holoubek trošku testují improvizační schopnosti písničkářů a osobností :-), pokračuje na novém místě v centru nejcentrovatějším. Vždy poslední středu v měsíci, Divadlo Troníček, Vladislavova ulice 22 (za Obchodním domem MY – dříve Máj, zastávka metra Národní třída u hlavy Franze Kafky).

Listopadovým hostem bude František Novotný.

František Novotný je básník, textař, publicista, scénárista, rozhlasový redaktor. Je autorem řady textů pro mnoho českých interpretů, především ale pro Spirituál kvintet či Karla Zicha. Dlouhodobě na rozhlasových vlnách i autorských představeních spolupracoval s hercem Luďkem Munzarem. Jeho knížky básní, povídek a fejetonů patří k nejžádanějším titulům svého žánru.

Jirka Holoubek se s Františkem potkává někdy na koncertech Spirituál kvintetu, kde Jirka hraje a zpívá, ale taky je to rozhlasácký kolega, neb jirka dělá dobrou náladu na ČRo 2.

Petr Rímský prohlásil, že pokud František Novotný stvoří na místě textík z několika slov vybraných publikem, což občas dělává, pokusí se ji Petr rovněž na místě zhudebnit za použití několika akordů vybraných publikem, což nikdy nezkoušel :-))). Když se to nepovede, bude aspoň sranda.

Zahraje i Petrova malá parta Misitu.
Zvuk a světla: David Alfik Dewetter

Facebook událost je tady.

plakat A4 2018 11 28 praha

 

Powered by iCagenda

Facebook

Muzikantská škola