tksdfractionslider

Aktuálně

Ahoj, lidi.

Léto je dávno minulostí, podzim běží a nám začala nová sezóna krásných většinou komorních koncertů na hezkých místech. Mám rád to setkávání a tak jsme udělali a ještě uděláme několik koncertů, kterým říkám Koncert s těmi, které mám rád. Jan Spálený si s námi rád odskočí od své domovské kapely ASPM nebo tria. S vynikajícím perkusistou Pavlem Plánkou jsme si zahráli na scéně po třiceti letech právě v Plzni, kde jsme tenkrát dobývali třicetitisícový festival Porta. Zahájili jsme také novou sezónu pořadu „Písničkáři sobě“, kde se s námi přímo na scéně seznámil Alexey Kudryavtsev ruský písničkář žijící v Brně, odkud ho přivezl písničkář Jiří Vondrák. Na dalším byl Jiří Holoubek, který mi dělá partnera hostitele a Honza Spálený, na další se chystá Pavlína Jíšová.

Mezitím jsme byli na  Podzimní kytarové škole a vypsali jsme termíny na příští rok. Vrátili jsme se z mise na Slovensko a připravujeme se také na to, že si zahrajeme v Polsku, kde se k nám přidá bard Tolek Muracki.

Informace o těchto i dalších akcích si zajistíte registrací do klubu :-). Nejbližší akce, na kterou se teď lze těšit kromě koncertů, je Harmonická kuchařka s Petrem Rímským. Všechny termíny Petrovy kytarovky tady.

Lidi, ahóóój.

Petr

Facebook

Muzikantská škola